Удар по велосипедисту та автобусу: подробиці атак на Херсонщині 27 серпня

Минулої доби російські війська атакували Херсон та область: загинув чоловік, десятеро людей дістали поранення. Серед постраждалих — пасажири автобуса у центрі Херсона.
У Корабельному районі Херсона ворожий дрон атакував велосипедиста. 59-річний чоловік отримав поранення, несумісні з життям, і помер на місці.
У мікрорайоні «Таврійський» через вибух FPV-дрона вибухову травму зазнала 47-річна жінка.
У центрі міста російські військові вдарили безпілотником по маршрутному автобусу. Постраждали троє пасажирів: 60-річна жінка та 59-річний чоловік отримали мінно-вибухові травми, а 78-річна жінка — контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травми. Також поранення дістав 55-річний водій автобуса — у нього діагностували мінно-вибухову травму, контузію та закриту черепно-мозкову травму.
Загалом за минулу добу поліція Херсонщини відкрила 23 кримінальні провадження за фактами злочинів, скоєних російськими військовими на території області.
Читайте також
Ще в розділі «Безпека»
- Атака на маршрутку в Херсоні: постраждалих уже четверо
- У Херсоні дрон атакував склад Червоного Хреста: збитки — 28 млн грн
- У Херсоні дрон влучив у медзаклад: поранено 68-річного працівника
- Атака дрона на маршрутку в Херсоні: четверо поранених, водій встиг попередити людей
- Атаки РФ: постраждалі у чотирьох містах, двоє загиблих





