К Каховські НовиниНовини Каховки та Херсонщини

Загинув боєць Володимир Пікуляк, який обороняв Херсонщину

·138 слівредакція
Події

23 липня 2026 року в Бериславі на Херсонщині загинув 38-річний військовослужбовець Володимир Пікуляк з Івано-Франківщини. Про це повідомили в Галицькій громаді.

Володимир Пікуляк народився 8 червня 1988 року в селі Мединя. До лав ЗСУ він став 26 березня 2022 року — майже одразу після початку повномасштабного вторгнення.

Старший солдат, позивний «Лісник», служив стрільцем стрілецького відділення стрілецької роти безпілотних систем 102 окремої бригади територіальної оборони імені полковника Дмитра Вітовського.

«Володимир Пікуляк віддав найцінніше — власне життя за кожного з нас, за волю України. Його подвиг, мужність та вірність військовій присязі назавжди залишаться в карбуванні новітньої історії нашого краю», — зазначили в громаді.

Війна забрала життя захисника в місті Берислав. Каховські новини висловлюють щирі співчуття рідним, побратимам і всім, хто знав Володимира. Вічна пам'ять Герою.

Читайте також