Поліцейські Херсонщини відновлюються після поранень на природі

У Херсонській області для правоохоронців, які дістали поранення під час служби, провели сеанс психоемоційної реабілітації на природі.
На Херсонщині поліцейські щодня працюють у зоні підвищеної небезпеки. Російські війська регулярно атакують правоохоронців, які чергують на блокпостах, входять до мобільно-вогневих груп, виїжджають на місця обстрілів або беруть участь в евакуації. Через постійні обстріли та удари дронів майже щотижня є поранені серед працівників поліції.
Щоб підтримати таких правоохоронців, психологи поліції організували спеціальний захід просто неба. Зустріч була присвячена емоційному відновленню: у безпечній і довірливій атмосфері учасники могли поділитися власними переживаннями, розповісти про досвід реабілітації після травм та отримати підтримку від колег, які пережили схожі випробування.
Організатори наголошують: такі заходи допомагають правоохоронцям відновлювати внутрішні ресурси, долати наслідки стресу та повертатися до звичайного життя після пережитих травматичних подій.
Читайте також
Ще в розділі «Україна»
- Три команди з Херсонщини отримали нагороди на обласному етапі «Сокола»
- Херсонці відзначили День Конституції попри обстріли
- У Чорнобаївці дітям з евакуйованих родин провели урок мінної безпеки
- Атака на лікарню в Херсоні: загинув лікар, поранена медсестра
- У Великоолександрівській громаді школярів вчили безпеці в інтернеті




