У Херсоні дрон РФ атакував продавця на ринку: чоловік поранений

Вранці 4 серпня російський безпілотник атакував цивільного продавця на ринку в мікрорайоні Таврійський у Херсоні. 52-річний чоловік дістав поранення.
У Херсоні російські військові знову атакували цивільних. Цього разу жертвою безпілотника став продавець на ринку в мікрорайоні Таврійський. Трагедія сталася вранці 4 серпня.
Постраждалий — 52-річний чоловік, житель Миколаївської області. Він торгував фруктами, овочами та ягодами. Жодних ознак військового в нього не було — звичайна цивільна людина, яка працювала на ринку. Унаслідок атаки чоловік отримав вибухову травму, контузію та осколкові поранення. Наразі йому надають медичну допомогу.
Поліція Херсонської області оприлюднила відео моменту після атаки, на якому видно, як дрон переслідує саме людину. Правоохоронці наголошують: росіяни цілеспрямовано полюють на мирних мешканців міста. «Чоловік на відео не має жодних ознак комбатанта, він просто торгує на ринку. Однак для військових країни-агресора він усе одно – ціль», — зазначили в поліції.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 438 КК України — порушення законів та звичаїв війни. Слідчі документують черговий воєнний злочин російських військових.
Це не перший випадок, коли росіяни атакують цивільних у Херсоні. Вони називають такі удари атаками «по техніці подвійного призначення», але насправді ціллю стають звичайні люди на ринках і вулицях міста.
Читайте також
Ще в розділі «Безпека»
- У Бериславі російський дрон спалив унікальну дерев'яну церкву XVIII століття
- У Дар'ївці дрон РФ поранив 69-річну жінку
- ГУР уразило російський «Панцирь-С1» на лівобережжі Херсонщини
- Херсонщина під обстрілами: загиблі та поранені за добу
- Наслідки авіаудару по Центральному району: мешканці розповідають про зруйновані домівки






