Обстріли Херсонщини: за день поранено п'ятьох людей

18 серпня російські війська обстрілювали населені пункти Херсонщини з артилерії та атакували дронами. Станом на 17:30 відомо про п'ятьох поранених, серед них — рятувальник.
Упродовж дня, 18 серпня, російська армія завдавала ударів по Херсону та області, застосовуючи артилерію і безпілотники різних типів. За даними обласної прокуратури, станом на 17:30 внаслідок агресії поранення дістали п'ятеро людей.
У Херсоні через атаки безпілотників постраждали троє людей, зокрема співробітник ДСНС. Ще один місцевий житель травмувався, наступивши на міну-пелюстку в обласному центрі. Також поранення отримав мешканець села Раківка.
Ворожими ударами пошкоджено приватні та багатоквартирні будинки, приміщення кафе, будівлю комунального підприємства, службовий і легковий автомобілі.
Прокуратура розпочала досудове розслідування за фактами воєнних злочинів. Окрім цього, у Херсоні цивільна людина підірвалася на міні, а в селі Сагайдачне чоловік постраждав через детонацію російського дрона.
Читайте також
Ще в розділі «Безпека»
- Два загиблих і десять поранених: підсумки доби на Херсонщині
- У Новодмитрівці дрон окупантів убив 49-річного чоловіка вдома
- У Корабельному районі Херсона дрони атакували маршрутку й мікроавтобус
- У Херсоні дрон атакував маршрутку №4: постраждала одна людина
- Житлові сертифікати на 183 млн грн погодили на Херсонщині за тиждень







