К Каховські НовиниНовини Каховки та Херсонщини

На Херсонщині обов’язкову евакуацію розширили на два села

·154 слівредакція
На Херсонщині обов’язкову евакуацію розширили на два села

Рада оборони Херсонської області ухвалила рішення додати до переліку територій обов’язкової евакуації ще два населених пункти Борозенської громади.

На Херсонщині розширюють зону обов’язкової евакуації через щоденні обстріли. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Ради оборони регіону, повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

Йдеться про села Борозенської громади, які постійно потерпають від ворожих атак. Географія обстрілів там значно розширилася, тож місцеву владу турбує безпека цивільних. До переліку територій обов’язкової евакуації додали два села. Також для цих населених пунктів запровадили заборону на в’їзд родин з дітьми.

Окремо на засіданні обговорили ситуацію з посиленням дронових атак на Херсон та прилеглі території. Ворог дедалі частіше використовує безпілотники проти мирного населення.

Крім безпекових питань, на Раді оборони проаналізували темпи мобілізації та роботу військово-лікарських комісій у регіоні за липень. Заслухали представників обласного ТЦК та СП, Нацполіції та Департаменту здоров’я, щоб узгодити подальші дії на серпень.

Читайте також