К Каховські НовиниНовини Каховки та Херсонщини

У Херсоні дрон атакував швидку: троє медиків поранені

·161 слівредакція
У Херсоні дрон атакував швидку: троє медиків поранені

У Дніпровському районі Херсона російський безпілотник скинув вибухівку на автомобіль екстреної медичної допомоги, який стояв на території лікарні. Поранення дістали троє працівників.

Атака сталася близько опівдня. Від вибуху постраждали 64-річна жінка та 65-річний чоловік, які були в кареті швидкої під час виконання службових обов’язків. У них діагностували контузію та мінно-вибухову травму.

Пізніше до лікарні звернулася 45-річна жінка, яка на момент удару перебувала в кабінеті медзакладу. Медики виявили в неї контузію, мінно-вибухову травму та закриту черепно-мозкову травму.

Унаслідок атаки пошкоджено службовий автомобіль швидкої: вибито лобове та заднє скло, уламками посікло двері.

Останнім часом у Херсонській громаді значно частішають удари російських дронів по машинах екстреної медичної допомоги. Бригади щодня ризикують життям, виїжджаючи на виклики, евакуюючи людей із небезпечних районів та надаючи допомогу постраждалим від обстрілів.

Такі дії є грубим порушенням міжнародного гуманітарного права та свідчать про цілеспрямований терор проти цивільного населення. Постраждалі медики отримують необхідне лікування.

Читайте також