Росіяни вдарили по Свято-Духівському собору в Херсоні

У неділю, 4 серпня, російські війська атакували Свято-Духівський кафедральний собор у Херсоні. У храмі вибиті вікна, пошкоджені житлові приміщення.
Близько 4 серпня зранку російські безпілотники типу «Молнія» поцілили у Свято-Духівський кафедральний собор у Херсоні. Про це повідомили на сторінці храму.
Унаслідок удару пошкоджено будівлю собору, вибито вікна, а також зачеплено житлові приміщення на території. Обійшлося без постраждалих.
Свято-Духівський собор — пам'ятка архітектури початку XIX століття. Проєкт храму у стилі класицизму 1810 року створив губернський архітектор Іван Ярославський. Будівництво тривало до 1836 року через брак коштів. У 1910-му церкву розширили, а статус кафедрального собору вона отримала 1962 року.
Від початку повномасштабної війни територія собору вже не раз потрапляла під російські обстріли. Зокрема, одна з атак сталася наприкінці червня.
Читайте також
Ще в розділі «Події»
- Окупанти планують рибокомплекс на Херсонщині
- У Херсоні завершили пошуки під завалами навчального закладу: одна людина загинула
- Поранених після авіаудару по Херсону вже 19: до лікарів звернулася ще одна жінка
- Авіаудар по Херсону 1 серпня: загибла жінка, 18 поранених
- В окупованих Олешках росіяни розстріляли подружжя







