Херсонська легкоатлетка Тетяна Насонова стала чемпіонкою світу та встановила рекорд
Спортсменка з Херсона Тетяна Насонова виборола «золото» на чемпіонаті світу з легкої атлетики у штовханні ядра. Її результат — 14,46 метра — став рекордом у віковій категорії.
Змагання проходять у південнокорейському місті Дегу. Тетяна Насонова випередила суперниць у штовханні ядра та встановила новий рекорд у своїй віковій категорії. Про це повідомила Херсонська обласна військова адміністрація.
Тетяна Насонова — майстриня спорту України з легкої атлетики, тренерка-викладачка Херсонського фахового спортивного коледжу та спортсменка Херсонської школи вищої спортивної майстерності.
Попереду у неї ще два види програми: метання ваги та метальне п'ятиборство. Тож херсонці можуть очікувати на нові успіхи землячки на світовій арені.
Читайте також
Ще в розділі «Події»
- Уродженцю Узбекистану заочно оголосили підозру за колабораціонізм на Херсонщині
- Окупанти звітують про 10 археологічних експедицій у Криму
- Російський авіаудар по Дніпровському району Херсона: четверо людей у лікарні
- Атака РФ на Херсонщину: троє загиблих, 13 поранених за добу
- Херсонщина отримає 46,5 тисяч літрів дизпалива та генератори






