К Каховські НовиниНовини Каховки та Херсонщини

У Херсоні через атаку РФ постраждали троє дітей та пошкоджено авто ДСНС

·118 слівредакція
У Херсоні через атаку РФ постраждали троє дітей та пошкоджено авто ДСНС

Минулої доби, 29 червня, російські війська обстрілювали Херсонщину з артилерії, мінометів та безпілотників. Поранення отримали четверо дорослих і троє дітей, пошкоджено службові автомобілі рятувальників і медиків.

У Центральному районі Херсона ворожий FPV-дрон влучив у службовий автомобіль ДСНС. Рятувальники не постраждали, але спецтранспорт дістав значні пошкодження. Вибухова хвиля травмувала 47-річного чоловіка, 34-річну жінку та трьох її дітей віком 3, 6 і 13 років. У постраждалих діагностували мінно-вибухові травми, контузії та гостру реакцію на стрес.

У Корабельному районі Херсона через артилерійський обстріл поранення отримала 43-річна жінка. Також пошкоджено приватний будинок, гараж і газопровід.

Окрім того, у селищі Дар'ївка Херсонського району росіяни FPV-дроном атакували автомобіль екстреної медичної допомоги. Карета швидкої зазнала пошкоджень, але медики не постраждали.

Читайте також