К Каховські НовиниНовини Каховки та Херсонщини

У Херсоні перерозподілили 51 мільйон гривень бюджету — куди підуть гроші

·84 слівредакція
У Херсоні перерозподілили 51 мільйон гривень бюджету — куди підуть гроші

У Херсонській громаді ухвалили рішення перерозподілити 51 мільйон гривень місцевого бюджету. Кошти спрямують на комунальні потреби, медицину та ліквідацію наслідків обстрілів.

Начальник Херсонської міської військової адміністрації Ярослав Шанько повідомив про перерозподіл бюджетних коштів у сумі 51 мільйон гривень. Фінансування отримають напрямки, що забезпечують життєдіяльність прифронтового міста.

Найбільша частка припадає на комунальну сферу. Зокрема, передбачено видатки на роботу комунальних підприємств, житлово-комунальне господарство, ремонт та утримання дорожньої інфраструктури. Також частину коштів виділять на ліквідацію наслідків ворожих обстрілів.

Додаткове фінансування отримає медична галузь — як стаціонарна допомога, так і первинна ланка. Крім того, частину коштів передбачено на заходи цивільного захисту та підтримку сил оборони.

Читайте також