У Скадовську зведуть новий житловий мікрорайон: землю віддали без торгів

Окупаційна влада Херсонщини передала в оренду земельні ділянки в Скадовську під будівництво житлового мікрорайону. Дозвіл підписав так званий губернатор Володимир Сальдо.
У Скадовську планують звести новий житловий мікрорайон. Відповідне розпорядження підписав Володимир Сальдо, якого окупаційна влада називає губернатором Херсонської області.
Згідно з документом, дозвіл на реалізацію проєкту отримала компанія «Спеціалізований забудовник «Сольград». Для цього їй без проведення торгів передали в оренду земельні ділянки в Скадовську строком на сім років.
Новий мікрорайон має отримати назву «Соль». Що саме там планують збудувати — у розпорядженні не уточнюється, але йдеться про житлову забудову.
Компанію «Сольград» зареєстрували у жовтні 2025 року у Скадовську. Керує нею росіянин Олександр Сиропятов, який у 2023 році отримав від президента РФ Володимира Путіна звання «Заслужений будівельник РФ».
Засновниками «Сольграда» виступили російська компанія «Новис» із часткою 65% статутного капіталу та Владислав Кузнецов, якому належить 35%.
Читайте також
Ще в розділі «Громада»
- У Голопристанській громаді через відсутність медицини померла 12-річна дитина
- Смертельна ДТП у Комишанах: водій ВАЗ загинув на місці
- В Олешках окупанти вибивають двері та заселяються в чужі домівки
- Голопристанці на окупованій території понад рік без гумдопомоги
- На окупованій Херсонщині через відсутність медиків померла 12-річна дитина






