К Каховські НовиниНовини Каховки та Херсонщини

Уночі ЗСУ вдарили по ретранслятору БпЛА на Тендрівській косі

·74 слівредакція
Уночі ЗСУ вдарили по ретранслятору БпЛА на Тендрівській косі

У ніч на 17 серпня українські військові уразили пункт комунікації та живлення ретранслятора безпілотників російських окупантів на Тендрівській косі Херсонської області. Також під удар потрапили об'єкти в окупованому Криму.

Сили оборони вночі завдали удару по пункту комунікації та живлення ретранслятора БпЛА, який росіяни облаштували на Тендрівській косі. Це півострів у Херсонській області, що вдається в Чорне море. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

Окрім цілі на косі, військові уразили ще кілька об'єктів ворога. У районі Гвардійського в окупованому Криму — місце зберігання, підготовки та пуску ударних безпілотників. У Новофедорівці — наземну станцію управління БпЛА "Оріон". А в Оленівці — наземний ретранслятор, який використовували для управління ударними дронами типів "Герань" та "Гербера".

Нагадаємо, що раніше ЗСУ вже уразили російський пункт управління безпілотниками у Великій Лепетисі на Херсонщині.

Читайте також