К Каховські НовиниНовини Каховки та Херсонщини

Морпіхи збили ворожий ZALA на рекордній висоті 6,6 км

·84 слівредакція
Морпіхи збили ворожий ZALA на рекордній висоті 6,6 км

Оператори дронів-перехоплювачів 40-ї окремої бригади морської піхоти знищили російський безпілотник ZALA на висоті 6617 метрів у небі над Миколаївщиною. Це рекорд для підрозділу.

Бійці 40-ї окремої бригади морської піхоти, які тримають позиції на Херсонщині та Миколаївщині, встановили власний рекорд. Їхні розрахунки дронів-перехоплювачів збили російський розвідувальний безпілотник ZALA на висоті 6617 метрів.

У бригаді зазначили, що ураження такої складної цілі стало можливим завдяки високій майстерності операторів, точності та злагодженій роботі всього розрахунку. Відео моменту перехоплення оприлюднили на сторінках підрозділу.

Варто зазначити, що ZALA — це російський безпілотник, який використовують для коригування вогню та ведення розвідки. Збиття таких апаратів на великій висоті ускладнюється їхніми малими розмірами та швидкістю.

Нагадаємо, раніше бійці 34-ї окремої бригади морської піхоти демонстрували, скільки повітряних цілей вдається знищити за один день на Херсонському напрямку.

Читайте також